Szkolenie specjalistyczne z zasad ochrony informacji niejawnych

Zdobądź wiedzę na temat zasad oraz podstaw prawnych systemu ochrony informacji niejawnych, stosowanych procedur oraz sposobów ochrony informacji niejawnych i postępowania w sytuacjach ich zagrożenia lub nieuprawnionego ujawnienia. Dowiedz się jak przeprowadzić wdrożenia odpowiednich procedur u siebie w jednostce organizacyjnej.

OPIS SZKOLENIA

Informacje niejawne to informacje, do których dostęp wymaga spełnienia określonych warunków, zawartych w ustawie z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych. Organizacja ochrony informacji niejawnych oparta jest na określonych zasadach, do których przestrzegania są zobowiązani adresaci ustawy. Podczas szkolenia zdobywa się wiedzę na temat zasad oraz podstaw prawnych systemu ochrony informacji niejawnych, stosowanych procedur oraz sposobów ochrony informacji niejawnych i postępowania w sytuacjach ich zagrożenia lub nieuprawnionego ujawnienia.

Pierwszy termin szkolenia: 15-17.06.2015 (3 dni)
Miejsce: ul. Stanisława Witkiewicza 14, 03-305 Warszawa
Koszt uczestnictwa: 1500 zł netto/osoba (1845 zł brutto).
Podczas szkolenia zapewniamy catering.

 ZAKRES SZKOLENIA

Szkolenie Specjalistyczne z Zasad Ochrony Informacji Niejawnych składa się z następujących bloków tematycznych:

  • Organizacja ochrony informacji niejawnych
  • Bezpieczeństwo osobowe
  • Bezpieczeństwo fizyczne
  • Bezpieczeństwo teleinformatyczne
  • Bezpieczeństwo przemysłowe

CEL SZKOLENIA

Szkolenie ma na celu uporządkować i pogłębić wiedzę z zakresu ochrony informacji niejawnych. Pozwala szerzej rozpoznać temat. Uczestnik szkolenia zdobędzie praktyczną wiedzę jak stosować ustawę o ochronie informacji niejawnych oraz przepisy wykonawcze do niej oraz zdobędzie wiedzę potrzebną do wdrożenia odpowiednich procedur u siebie w jednostce organizacyjnej.

DLA KOGO?

Przeznaczone jest ono dla osób zajmujących się w jednostkach organizacyjnych ochroną informacji niejawnych, czyli dla Pełnomocników ds. Ochrony informacji niejawnych, Administratorów Systemów oraz Inspektorów ds. bezpieczeństwa teleinformatycznego.

SYLWETKA TRENERA

Karol KijKarol Kij – Ekspert ds. bezpieczeństwa informacji
Absolwent Politechniki Łódzkiej oraz Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Technicznej. Ponad 10 lat doświadczenia związanego z bezpieczeństwem informacji. W tym czasie współpracował z wieloma największymi firmami z całej Polski. Posiada poświadczenie bezpieczeństwa do informacji oznaczonych klauzulą „TAJNE” (krajowe, NATO, Unia Europejska) oraz certyfikaty pełnomocnika ochrony, kierownika kancelarii tajnej, inspektora bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz administratora systemów niejawnych. Członek Krajowego Stowarzyszenia Ochrony Informacji Niejawnych oraz Stowarzyszenia Bezpieczeństwa Teleinformacyjnego i Ochrony Informacji Niejawnej.

REJESTRACJA I OPŁATY

Zgłoszenie udziału należy wysłać do nas na adres e-mail: kamila.pietraszuk@sas-ma.org / sebastian.blazkiewicz@sas-ma.org

W treści maila prosimy o podanie danych osobowy i kontaktowych uczestnika/ów szkolenia (imię, nazwisko, nazwa firmy i stanowiska, tel. kontaktowy oraz adres e-mail) oraz danych do faktury.

Potwierdzeniem zgłoszenia jest dokonanie płatności w formie przelewu na kwotę zgodną z ilością zarejestrowanych uczestników. W tytule przelewu proszę podać dane zgodnie z zapisem: NIEJAWNE, [nr faktury], [imię i nazwisko uczestnika/ów] – te dane pomogą nam w szybkiej identyfikacji przelewu.

Fakturę wyślemy drogą elektroniczną lub wręczymy osobiście podczas szkolenia (ewentualnie drogą pocztową).

Kontakt: kamila.pietraszuk@sas-ma.org

Zobacz również:

Leave a Comment

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.