Oferta

Informacja jest jedynym wyjątkowym aktywem posiadanym przez instytucję. Niezależnie od tego, czy informacja ta to kontakty ze sprzedającymi i kupującymi, wyjątkowy pomysł na prowadzenie działalności firmy czy tajna receptura produktu, wykorzystanie informacji jest tym, co w pierwszym rzędzie odróżnia jedną instytucję od drugiej, co czyni ją unikalną i stanowi podstawę sukcesu lub porażki i musi być chronione, aby instytucja była w stanie przetrwać.

Donald L. Pipkin

INFORMACJE NIEJAWNE

Usługi związane z ochroną informacji niejawnych w systemach teleinformatycznych. Nasz wykwalifikowany zespół posiada poświadczenia bezpieczeństwa do informacji oznaczonych klauzulą „ŚCIŚLE TAJNE” (Polska, NATO, Unia Europejska) oraz certyfikaty pełnomocnika ochrony, kierownika kancelarii tajnej, inspektora bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz administratora systemów niejawnych. Przygotowujemy dokumentację, pomagamy w akredytacji systemów niejawnych oraz w uzyskaniu Świadectwa Bezpieczeństwa Przemysłowego.

DANE OSOBOWE

Konsultacje i doradztwo w zakresie szeroko rozumianej ochrony danych osobowych, pomoc w rejestracji zbiorów danych osobowych w rejestrze GIODO, przygotowanie dokumentacji dotyczącej ochrony danych osobowych, szkolenia dla pracowników.

KANCELARIA TAJNA MIĘDZYNARODOWA

Posiadamy bardzo nowoczesną kancelarię tajną przystosowaną do przetwarzania dokumentacji niejawnej stanowiącą tajemnicę do klauzuli „Tajne” włącznie. W wydzielonej części kancelarii tajnej, dostępnej dla naszych klientów, znajduje się stanowisko komputerowe do przetwarzania dokumentów niejawnych, w tym dokumentacji techniczno-budowlanej oraz kolorowy ploter do formatu A0.

Dodatkowo oferujemy kompleksowe usługi obejmujące wykonywanie kancelarii tajnych „pod klucz” począwszy od projektowania poprzez prace budowlano-remontowe na wyposażeniu i dokumentacji organizacyjnej kończąc.

SZKOLENIA

Wykonujemy kompleksowe szkolenia, z zakresu: archiwistyki, ochrony informacji niejawnych, ochrony danych osobowych, kompleksowych procedur bezpieczeństwa, We wszystkich wymienionych powyżej rodzajach szkoleń posiadamy zarówno doświadczenie, jak i uprawnienia poświadczone krajowymi oraz międzynarodowymi certyfikatami.

ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW

Posiadamy Status Przechowawcy Akt Osobowych i Płacowych, wydany przez Marszałka Województwa Mazowieckiego – Nr 32. Specjalnie do tego celu przystosowaliśmy nasz obiekt, który spełnia wszelkie wymagania w tym zakresie, również te restrykcyjne, obowiązujące w resortach MON oraz MSWiA.

Wykonujemy także: fumigację dokumentów, skanowanie dokumentacji, niszczenie dokumentacji, porządkowanie oraz brakowanie dokumentacji.

SEJFY

Nasi pracownicy posiadający bardzo duże doświadczenie i są do Państwa dyspozycji, gdy zajdzie potrzeba awaryjnego otworzenia sejfów, metalowych szaf czy certyfikowanych drzwi. Naszą dostępność oferujemy 24 h na dobę. Wykonamy również wszelkie usługi serwisowe, tak w okresie gwarancyjnym, jak i okresie pogwarancyjnym. Ponadto, wykonujemy usługi transportowe niesprawnych szaf i sejfów, celem ich utylizacji, jak również instalujemy nowe, certyfikowane drzwi do pomieszczeń specjalnych.

Niniejszą stronę kierujemy do osób poszukujących profesjonalnego wsparcia w zakresie ochrony danych osobowych oraz informacji niejawnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno usługi o charakterze stałym jak i pomoc w rozwiązywaniu bieżących potrzeb. Nasza oferta obejmuje niezwykle szeroką gamę usług. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, precyzyjnie i kompleksowo, wspólnie tworzymy rozwiązania odpowiadające Państwa potrzebom. Nasze działania mają na celu pomóc Państwu przystosować się do sprawnego poruszania się we współczesnym, tak szybko rozwijającym się otoczeniu poprzez funkcjonalne rozwiązania, dostosowane do potrzeb Państwa oraz Państwa Klientów. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego też nie mamy stałego cennika. Proszę umówić się z nami na spotkanie lub wysłać maila a po zapoznaniu się z Państwa potrzebami przedstawimy indywidualną ofertę, która z pewnością będzie dla Państwa miłym zaskoczeniem.

Leave a Comment

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.