Twoja przeglądarka nie obsługuje Javascript! Javascript jest niezbędne do działania tej aplikacji. Włącz Javascript aby skorzystać z szacowania poziomu zagrożeń i doboru środków ochrony fizycznej informacji niejawnych.

Szacowanie ryzyka i poziomu zagrożeń na potrzeby doboru środków ochrony fizycznej

W celu prawidłowego zabezpieczenia informacji niejawnych, w tym doboru odpowiednich środków bezpieczeństwa fizycznego, należy określić poziom zagrożeń przed nieuprawnionym ujawnieniem lub utratą informacji niejawnych. Określenie poziomu zagrożeń jest indywidualną oceną znaczenia czynników, o których mowa w § 3 ust. 6 rozporządzenia, mogących mieć wpływ na bezpieczeństwo informacji niejawnych w konkretnej jednostce organizacyjnej.

1 - Całkowicie darmowy

Możesz być pewny/a, że na żadnym etapie wykorzystania naszej aplikacji nie będziemy wymagali zapłaty. Wszystko, łącznie z raportem dostajesz od nas za darmo.

2 - Prosty w użyciu

Naszą aplikację przygotowaliśmy tak, aby w szybki i prosty sposób przeprowadzić Cię przez proces szacowania ryzyka i poziomu zagrożeń na potrzeby doboru środków ochrony fizycznej informacji niejawnych dowolnej klauzuli. Aby skorzystać z aplikacji nie musisz nic instalować. Wystarczy dowolna przeglądarka internetowa.

3 - Gotowy raport

Na końcu szacowania ryzyka i poziomu zagrożeń na potrzeby doboru środków ochrony fizycznej dostaniesz całkowicie za darmo, gotowy do użycia raport zgodny z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 maja 2012r. w sprawie środków bezpieczeństwa fizycznego stosowanych do zabezpieczania informacji niejawnych.

Opracowano zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 maja 2012r. w sprawie środków bezpieczeństwa fizycznego stosowanych do zabezpieczania informacji niejawnych

 

UWAGA! Aplikacja jest w wersji beta.
Dołożyłem wszelkich starań aby aplikacja działała prawidłowo, jednak jeśli zauważysz błąd, proszę powiadom mnie o tym, abym mógł jak najszybciej go usunąć.

Zgłoś błąd na stronie


BezpieczneIT.com | Karol Kij © 2017